Siber Savaşın Muharebe Meydanı Haritası

Eylül 2013

Daha fazla içerik için

Her gün hırsızlar, bilgisayar korsanlığı yoluyla eylem yapan “hacktivistler” ve hatta ulus devletler bilgi çalmak için küresel ağı kullanıyor ve işletmeleri tehlikeye atıyor. Günümüzde organizasyonların savunmalarını gözden geçirmeleri ve tepki anlayışını bir kenara bırakıp bir sonraki atağın ne zaman, neden veya nereden gelebileceğini anlamalarını sağlayacak öngörüsel düzleme geçmeleri gerekiyor. Bunun en etkili yolunun semantik analiz olduğunu gördük.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş