Satışı, Stratejinin Merkezine Oturtmak

Ekim 2014

Daha fazla içerik için

Barry Falls

Belge Güvenliği Yönetimi (kısaca BGY olarak anacağımız takma ad) şirketlerin belgelerini kurtarma, imha etme ya da güvenle depolama işlerini uzun zamandır başarıyla yürüten bir şirketti. Yöneticiler ve asistanları, BGY’nin tek bir yerde çeşitli ürün ve hizmetler sunarak yarattığı değer önermesine bayılmıştı, zaman içinde satış ekibi de onlarla derin ilişkiler geliştirdi. Fakat 2000’lerin başında, dijital depolama teknolojisinin, özellikle de bulutun daha ucuz olduğu gerçeği...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş