Ortak Çalışma Alanı Kullananlar İki Kat Artacak

Aralık 2022

Daha fazla içerik için

Özellikle yolun başındaki girişimler, küçük şirketler veya serbest çalışanlar için sunduğu maliyet avantajı ve konforla iş dünyasında dijitalleşmenin hız kazandığı dönemden itibaren popülerleşen ortak çalışma alanı sektörünün büyümesi küresel salgınla kesintiye uğradı. Salgının etkilerinin hafiflediği, yeni varyant tehditlerinin ortadan kalktığı, dünyanın büyük bir bölümünde kapanma tedbirlerinin sona erdiği ve ofislere dönüşün başladığı 2022 senesi ise ilk yarısında sektörün toparlandığına ve eski konumuna döndüğüne dair sinyaller verdi.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş