Önemli İşler için Zaman Yaratın

Eylül 2013

Daha fazla içerik için

Mark Matcho

Gün içinde daha fazla zaman... Bu herkesin istediği bir şey ama elde etmek imkansız. Peki önemli ölçüde bir zaman dilimini, belki de iş gününüzün yüzde 20’si kadarını gerçekten önemli sorumluluklara odaklanmak için boşaltabilseniz nasıl olur? Geçtiğimiz üç yılı bilgi işçilerinin nasıl daha verimli olabileceği konusu üzerinde çalışarak geçirdik ve cevabın basit olduğunu bulduk: Önemsiz görevleri eleyin ya da delege edin ve yerlerini bir önemi olanlarla değiştirin.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş