Nobu Matsuhisa

Ekim 2013

Daha fazla içerik için

Getty Images , David Becker

HBR: Sadece birine odaklanmak yerine neden bu kadar çok restoran açtınız? Matsuhisa: Ekip çalışmasını seviyorum ve şeflerim bana iyi bir eğitim sağlıyor. Aşçılık temelim Japon mutfağı üzerine ancak mutfaklarımda Londra, New York, Fransa, İtalya, Çin ve Filipinler’den insanlar da çalışıyor. Dolayısıyla onlardan da bir şeyler öğreniyorum. Kalite kontrol edildiği sürece işi büyütmeyi seviyorum. Michelin yıldızı istemiyorum. Sadece müşterilerimin gelip yemekten zevk almasını seviyorum.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş