Merhaba

Ocak-Şubat 2014

Daha fazla içerik için

Şeref Yılmaz

Rengarenk, iç açıcı mobilyalar, langırt masaları, öğle menüsünde suşi, spor alanları… Bu tür bir işyerinde çalışmak herkese cazip gelebilir. Fiziksel özellikler işyeri açısından son derece önemlidir fakat eğer ofis yetenek stratejisi ve insan kaynaklarının organizasyonu açısından bir cehennemden farksızsa en lezzetli biftek bile sizi birkaç hafta oyalayabilir… Bu ayki kapak konumuz “çalışmak için en iyi yer” temasına odaklanıyor. Bu odağımızda mekânsal özelliklerden ziyade insan kaynağının...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş