Konsensüs Satışı Yapmak

Mart 2015

Daha fazla içerik için

Satış temsilcilerine, bir anlaşmayı tek başına onaylayıp kapatabilecek yöneticiyi bulmaları söylenir. Ancak ister 50 ister 50 bin kişilik şirketlere satış yapıyor olsunlar, satış temsilcilerinin o “tek adamı” bulma ihtimalleri düşüktür. Karar verme yetkisinin bir grubun elinde olduğunu görürler: Bu kişilerin her birinin rolü farklıdır ve veto etme yetkisi vardır. Bir konsensüs oluşturmak ve anlaşmayı bağlamak müşteriler ve tedarikçiler açısından da her geçen gün daha zahmetli ve uzun süren...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş