Klasiklerden Seçmeler

Ağustos-Eylül 2015

Daha fazla içerik için

Şeref Yılmaz

Merhaba, Zamanın ruhu ilginç bir kavram. Git gide bizi esir aldıkça bazı şeylerin ne kadar yüzeysel değerlendirildiğini görüyoruz. Bugün bir anda olduğu sanılan birçok gelişmenin arka planında belki de yarım asırlık bir gelişmeler silsilesinin yattığının farkına varamıyoruz. “bunu ben neden düşünemedim?” diyoruz, “Bu da bir şey mi benim de aklıma gelirdi” diyoruz. Ancak hiçbir şey göründüğü gibi değil. Özellikle de iş dünyası ve yönetim biliminde.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş