Kadınlar Nasıl Karar Veriyor?

Eylül 2013

Daha fazla içerik için

George Cott

2005 YILINDA, bu makalenin erkek eş yazarının da aralarında bulunduğu yedi Deloitte ortağı ve üst düzey çalışanı potansiyel bir müşteriyle toplantı yapmak için hazırlanmıştı. Müşteri, heyecan verici bir dönüşüm geçirmeye hazırlanan büyük bir hastaneydi. Milyonlarca dolarlık bir iş yalnızca sunumdaki tavırlarına bağlı olarak kazanılabilir ya da kaybedilebilirdi. Kilit önem taşıyan sunumu yapacak olanlar adeta kılı kırk yarmış ve bütün dikkatlerini slayt gösterilerine vermişlerdi...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş