İşyerindeki Kadınlar Bir Araştırma Özeti

Eylül 2013

Daha fazla içerik için

Ulla Puggaard

İŞ KONUSUNDA KENDİ İÇİMİZDE DEĞERLENDİRİLMEK İSTİYORUZ. Başarılarımız ve benzersiz yeteneklerimiz, içgörülerimiz ve çabalarımız için alkışlanmak istiyoruz. Peki ya gerçekte ne oluyor? İş, psikoloji ve sosyoloji uzmanları tarafından yakın zamanda yapılan bir araştırma, kadınların işyerindeki kolektif deneyimlerine bir pencere açıyor, erkeklere daha iyi görevler verildiği gibi bazı sezgisel fikirleri doğruluyor ve kadınların çocuklarına bakmak için işten ayrılıp ayrılmadığı gibi...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş