İşletmeler Yetkinliklerini Geliştirmek için Daha Fazla Veriye İhtiyaç Duyuyor

Ocak 2022

Daha fazla içerik için

Forrester Consulting tarafından bilgi hizmetleri şirketi Experian için Avrupa, Orta Doğu ve Asya (EMEA) bölgesinde finansal hizmetler ve telekom sektörlerinden 598 işletme ve 3 binden fazla tüketiciyle yapılan “Veri, Dijitalleşme ve Pandemi Öncesi Büyümeye Dönüş” araştırmasının raporu yayımlandı. Rapor, bölgedeki tüketicilerin başlangıçta isteksiz olsalar bile süreçte daha iyi bir hizmet almak için işletmelerle kişisel verilerini paylaşmaya istekli olduğunu gösteriyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş