İndirim Tuzağından Kaçmak

Eylül 2013

Daha fazla içerik için

Necip Şahin , Ben Wiseman

Muazzam” dedi Cora Milano, vakıf hastanesinin yükselen kulelerine ve Gotik kemerlerine bakarak. Meslektaşı Augusto Tolentino pek oralı olmadı. Toplantıya yetişmek ve Cora’ya bir şey göstermek için acele ediyordu. İkisi, Sao Pãulo merkezli tıbbi cihaz imalatçısı Bosi e Faora’da birlikte çalışıyordu. Augusto resmi olarak operasyonların başındaydı ama asıl işi, diretor presidente, yani şirketin CEO’sunun sağ kolu olarak, CEO’nun resmi olmayan “müşteri memnuniyeti müdürü” olmaktı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş