Her Şeyin İnternetiyle Yeni Bir Dönem

Kasım 2014

Daha fazla içerik için

Şeref Yılmaz

Bazı kavramlar vardır ki Türkçeleştirilmesi kolay değildir. Fikrin veya konseptin üretildiği dilde anlam ifade eden tanımlama başka bir dilde kulağa biraz “tuhaf” gelebilir. Örnek mi? “Internet of Things.” Nesnelerin İnterneti, Şeylerin İnterneti biçimindeki tanımlamalar arasında gidip gelirken yönetim dünyasının yıldız ismi Michael Porter’ın “Internet of Everything” konsepti bu derde derman oldu. Gerçekten de her şey ama her şey bağlantı halinde ve ana bulutun bir parçası haline geliyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş