E-Posta Sayınızı Azaltmak için İşe En Tepeden Başlayın

Eylül 2013

Daha fazla içerik için

E-posta kutularımıza gereğinden fazla vakit ayırmak zorunda kalmamızın nedeni aldığımız mesaj sayısını kontrol edemiyor olmamız. Ama gönderdiğimiz mesaj sayısını kontrol edebiliriz. Bu içgörü, bir şirketin e-posta trafiğini önemli ölçüde azaltmasının fitilini ateşledi: Yöneticiler yazdıkları mesaj sayısını azaltınca, diğer çalışanlar da onları takip etti. Londra merkezli International Power şirketinin Avrupa’daki yedi üyeli üst düzey yönetim ekibi firmanın etkinliğini artırmak istedi.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş