Deprem Endişesi Organizasyonları ve Çalışanları Çözüm Arayışına İtiyor

1 Haziran 2023, Perşembe

Şubat ayında gerçekleşen ve Türkiye’nin 11 ilini doğrudan etkileyen deprem felaketinin iş hayatına yansımalarına odaklanan çeşitli çalışmalar, kurumların ve çalışanların konu hakkındaki yaklaşımlarına ışık tutuyor. Online istihdam platformu Kariyer.net’in Curiosity Research işbirliğiyle Nisan ayında gerçekleştirdiği Deprem Sonrası Çalışma Hayatı Araştırması hem işverenlerin hem de çalışanların yaşanan afetin iş ve çalışma hayatındaki etkilerini nasıl yorumladığını ele alıyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş