CEO'lar Vaktinin Yüzde 25'ini Makinelerin Yapabileceği İşlere Harcıyor

Nisan 2017

Daha fazla içerik için

Yeni başkan, göreve başladıktan kısa bir süre sonra ulusal bir komisyon kurarak otomasyonun etkisini inceledi. Gelişme adına hiç kimsenin değmeyecek bir bedel ödemeyeceğini duyurdu, yine de otomasyon düşmanı olarak görülmemeliydi. “Eğer anlarsak, planlarsak ve iyi uygularsak otomasyon, iş yıkıcı ya da insanları yerinden eden bir etmen olmayacak. Daha ziyade insanların üzerindeki ağırlığı ortadan kaldıracak ve daha önce hiç sahip olmadığı bir kolaylık sağlayacaktır.”

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş