Çalışanı Merkeze Koyarak Üretme Zamanı

Eylül 2022

Daha fazla içerik için

“Kusursuz fırtına” (perfect storm) ifadesi çeşitli olumsuz koşulların bir araya gelmesiyle oluşan ve aynı anda pek çok krizin yönetilmesini gerektiren durumları tanımlar. Genellikle iklim şartlarını tanımlamak için kullanılsa da özellikle son iki yıldır dünyada ve ülkede yaşanan koşullar liderleri bir kusursuz fırtına testine tabi tuttu, tutmaya da devam ediyor. Yüzyılda bir görülen bir salgın reel ekonomiyi sarstı, tedarik zincirlerini altüst etti ve işgücünün alışılmış dengelerini öngörülmez biçimde değiştirdi.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş