Boyut Önemlidir (İmzalarda)

Mayıs 2013

Daha fazla içerik için

Seybert: Elbette büyük imzası olan herkesin narsist ve dolayısıyla kötü bir lider olduğunu söyleyemeyiz. Ne var ki UNC’den Sean Wang ve Maryland Charles Ham’deki meslektaşımla yürüttüğüm çalışma gösteriyor ki, bir yıllık raporun üzerinde büyük bir CEO imzası olduğunda (imzanın etrafına çizilen çizgiden ve isim uzunluğunun kontrol edilmesiyle ölçülüyor) firmanın yatırım mallarına, Ar-Ge’ye ve yatırımlara denklerinden daha fazla para harcadığı ortaya çıkıyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş