Bir Sonraki Büyük İşin Peşinde

Mayıs 2013

Daha fazla içerik için

Timothy Archibald

1990’larda üniversiteden yeni mezunken, Netscape Navigator adlı çığır açan web tarayıcısı projelerini hayata geçirmek için ortaklarıyla birlikte utana sıkıla Silikon Vadisi’ndeki girişim sermayedarlarının kapısını çaldı. Girişimi 18 ay içinde halka arz edilen Andreessen internet jenerasyonunun simgesi haline geldi. Andreessen şimdi dot-com patlaması döneminden bile daha hassas bir iklimde yeni kurulan teknoloji şirketlerine akıllı yatırımlar yapmaya çalışan bir Menlo Park girişim sermayesi...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş