Ashton Olsa Ne Yapardı ve Bunun Bir Önemi Var mı?

Mayıs 2013

Daha fazla içerik için

Redux , Camera Press , Ria Novosti , Ekaterina Chesnoko

Ne zaman bir ders versem basit bir deney yapıyorum. Öncelikle dinleyici kitlesine, Ashton Kutcher’ı Twitter’da takip edip etmediklerini soruyorum. Genellikle çoğu kişi elini kaldırıyor, ki bu da pek şaşırtıcı değil. Birkaç yıldır Ashton Kutcher yoğun bir şekilde takipçi topluyor, hatta billboardlar kiralayıp insanları Twitter hesabı “aplusk”ı takip etmeye teşvik ediyor. 2009’da 10 milyon takipçiye erişen ilk kullanıcı o oldu ve 2013’ün başlarında toplam 13,7 milyon takipçi sayısına ulaştı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş