Aile İşletmelerinde Sürdürülebilirlik Nasıl Sağlanır?

Haziran 2015

Daha fazla içerik için

İşletmeler ticaret sicil gazetelerinde sürenin karşılığını doldururken süresiz ifadesini kullanarak bugünden geleceğe bir niyet referansında bulunurlar. Ancak bu durum aile işletmelerine ilişkin can sıkıcı bir gerçeğe pek uymuyor. Araştırmalar aile işletmelerinin sürdürülebilirliği konusunda şu kadim soruyu karşımıza çıkarmaktadır: Sürdürmek neden bu denli zor? Zira bilinen veriler ışığı altında ikinci kuşağa devir olan şirketlerin oranı yüzde 30, üçüncü kuşağa devir olan ise...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş