21. Yüzyılda Yeteneği Keşfetmek

Haziran 2014

Daha fazla içerik için

Mark Matcho

Potansiyel, neden artık zeka, deneyim ve “yetkinliklerden” daha iyi bir koz? Birkaç yıl önce, yönetimini profesyonel hale getirmek ve operasyonlarını büyütmek isteyen elektronik perakendecisi bir aile şirketinin yeni bir CEO bulmasına yardımcı olmam istendi. Ayrılan CEO ve yönetim kuruluyla, işin gerektirdiği yetkinliklerin belirlenmesi sürecinde yakın çalıştık; ardından adayları aramaya ve değerlendirmeye başladık. İşe aldığımız aday tüm yeterlilikleri taşıyordu:

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş