Yapay Zeka Çağında “Akıllı Olmak” Çok Farklı Bir Anlam İfade Edecek

29 Haziran 2017, Perşembe

​Andrew Ng, yapay zekayı (AI) elektriğe benzetiyor ve elektrik nasıl atalarımızın hayatında yeni bir çığır açmışsa AI’ın da bizim hayatımızda çok önemli bir unsur olacağını belirtiyor. Elektriğin atalarımız için mistik, ürkütücü ve hatta şok edici bir gelişme olduğunu düşünüyorum. AI da bizde benzer hisler uyandırıyor. Sözüne itibar edebileceğimiz bilim insanları be araştırma ş...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş