Vytal, Paket Servis Yiyeceklerde Sürdürülebilir Ambalajlar Oluşturmak için Verileri Nasıl Kullandı?

30 Kasım 2022, Çarşamba

Geleneksel gıda paketleme ve teslimatı ciddi bir sürdürülebilirlik sorunuyla karşı karşıya. Tüketici içecek ambalajları, kentsel katı atıklarda yüzde 48'e ve deniz çöplerinde yüzde 26'ya varan bir paya sahip. Algılanan fiyatların daha yüksek olmasına yol açan nakit depozitolar aracılığıyla uygulanan geleneksel geri dönüşüm ve yeniden kullanım planları etkisizdir ve yiyecek sağl...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş