Üretken Yapay Zekâ: İş Dünyasında Teknolojik Dönüşümün Yaratıcı Potansiyeli

14 Mayıs 2024, Salı

Sanayi devrimleri gibi teknolojik gelişimler de etkilediklerini; değişime, dönüşüme, gelişime ve adaptasyona iter. Bunlara maruz kalanlar, ya ayakta kalıp daha güçlü bir şekilde hayatına devam eder ya da sürüklenip yok olup gider. Şu an içinde bulunduğumuz Üretken Yapay Zekâ dönemi, bir teknoloji devrimi olarak kabul ediliyor. Saydığımız etkileri yaratmaya başlayarak iş dünyası...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş