Sosyal Sürdürülebilirlik Bir Gereklilik Mi? Tercih Mi? Yoksa Gerçekten Hayal Mi?

11 Haziran 2024, Salı

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında Sustainability dergisinde bir çalışmam yayınlandı. 2022 yılının sonlarında farklı sektörlerden farklı pozisyonlardaki üst düzey çalışanlarla görüşmeler yaptım. Onların doğrudan duygu, düşünce, tutum ve algılarını anlamak ve elde edilen bulguları tartışmak istedim. Sektör çeşitliliğini istememdeki amaç, sosyal sürdürülebilirlik uygulamalarının sektöre...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş