Silikon Vadisi ile Avrupalı Girişimcilerin İlişkisi Neden Kopuk?

9 Mayıs 2014, Cuma

2005 yılından beri düzenli olarak gittiğim Silikon Vadisi’ni her ziyaret edişimde, Avrupa’nın etkisinin ne kadar az olduğunu görüyorum. Sıralama şöyle: Önce Silikon Vadisi, sonra ABD’nin geri kalanı. Ardından Çin ve Asya’nın geri kalanı geliyor. Son olarak da Avrupa. Almanya, İngiltere, Merkez ve Doğu Avrupa ya da Türkiye’den bahsetmiyorum bile. Silikon Vadisi’nin gözünde Avru...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş