Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar Daha Fazla Bağışta Bulunulmasını Nasıl Teşvik Edebilir?

6 Aralık 2021, Pazartesi

Genel bir verme ve bağış mevsimindeyiz ve bu sadece sevdiklerimizin bizden istedikleriyle sınırlı değil. Son haftalarda gelen kutularımızı ve sosyal medya akışlarımızı dolduran taleplere bakarsak, hayır kurumları ve kâr amacı gütmeyen kuruluşların hepsi yardım istiyor. Kara Cuma ve Siber Pazartesi alışverişlerinde yaptığımız kadar Salı Günü bağışlarına harcayarak tatil neşesini...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş