İşinizi Yeşillendirin: Sürdürülebilirlik Rüzgarından Yararlanarak Kurumsal Strateji Oluşturma

7 Eylül 2023, Perşembe

Dünya Ekonomik Forumu tarafından her sene yayınlanan Global Risk Raporu’nun 2023 versiyonunda, ilk 10 uzun vadeli riskin altısını iklim değişikliği ve çevresel koşullar odaklı başlıklar oluşturuyor. Dahası, bu iki konu en hazırlıksız olduğumuz riskler arasında yer alıyor. En büyük küresel risk olarak iklim değişikliğine karşı mücadelede yetersiz kalınması öne çıkıyor. Rapora gö...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş