Elit Üniversitelerin Mezunları Daha Fazla Para Kazanıyor. Peki Daha İyi Performans Gösteriyorlar mı?

14 Ekim 2020, Çarşamba

Bir İK yöneticisi, çalışan performansının pek çok faktörden etkilendiğini bilir: Önceki iş deneyimleri, eğitim geçmişi, çevreyle uyum becerisi, kişilik, IQ, duygusal zeka ve meslek ahlakı. Ancak birçok İK yöneticisi peş peşe yüzlerce özgeçmişi inceledikten sonra her bir başvurunun ayrıntıları birbirine karışır. Ve böylece İK sorumlusu da birçok işverenin yaptığı gibi işe alımla...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş