Ekonomik Durgunluk Döneminde Mezun Olanlar Daha Az Kazanıyor. Fakat Daha Mutlular.

15 Ekim 2018, Pazartesi

2009, 2010 ve 2011 yılı mezunları iş piyasasına adım attığında istihdam şansları hiç de iç açıcı değildi. İşsizlik ise tarihin en yüksek oranlarındaydı ve açık pozisyon çok zor bulunuyordu. Mezuniyetten dokuz ay sonra, 2010 mezunlarının yalnızca yüzde 56’sı iş buldu. İş bulamayanların çoğu ise, personel sosyal yardımları olmayan veya üniversite diploması gerektirmeyen geçici iş...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: RESESYON
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş