Değişim Yönetiminde Yemek Kültürü ve Şefler: Her Yiğidin Bir Yoğurt Yiyişi Var

8 Temmuz 2015, Çarşamba

Üretim ve tüketim döngüsünün en iyi sembollerinden biridir yemek. Bir coğrafi bölgede yapılan yemek sadece bireyin sağlıklı bir yaşam için gereksinim duyduğu besinlere erişimini sağlamaz, aynı zamanda toplumların kültürel, ekonomik ve sosyal yapılarından etkilenen ve etkileyen bir öğe olarak kendini gösterir. Tarihten birkaç örnek vermek gerekirse; ortaçağ derebeyleri için ...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş