Abonelik

Abonelik, HBR Türkiye'nin basılı dergisi, hrbturkiye.com üzerindeki dergi içerikleri ve iPad, iPhone ve iPod Touch üzerindeki interaktif dijital edisyonlarına belli bir ücret karşılığında erişim imkanı sağlayan bir hesap türüdür ve üç farklı abonelik türü bulunmaktadır.

  • Dergi+Web Aboneliği
  • Dergi+Web+Dijital Aboneliği
  • Sadece iPad, iPhone ve iPod Touch Aboneliği
  • Sadece Android Tablet ve Akıllı Telefon Aboneliği

Eğer Dergi+Web veya Dergi+Web+Dijital paketlerinden birine abone olmak hem bireysel hem de kurumsal abonelikler için Abonelik Portalı'nı ziyaret ederek abone olabilirsiniz gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal aboneliklerde abone olurken ödeme ekranında havale/eft seçeneğini seçebilir, sev ve fatura bilgileri ekranında firma bilgilerinizi girebilirsiniz. 

Eğer 20 ve üzeri bir abonelik talebiniz bulunuyorsa "Toplu Abonelikler" için lütfen destek merkezimizden bir talep göndererek bizimle iletişime geçiniz.

Eğer sadece iPad, iPhone ve/veya iPod Touch üzerinden dergiyi takip etmek istiyorsanız Apple App Store üzerindeki HBR Türkiye uygulamasını indirerek uygulama içerisindeki Abone Ol seçeneği ile Apple ID ve şifrenizi kullanarak aboneliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer sadece Android akıllı telefon ve/veya tablet üzerinden dergiyi takip etmek istiyorsanız Google Play Store üzerindeki HBR Türkiye uygulamasını indirerek uygulama içerisindeki Abone Ol seçeneği ile Apple ID ve şifrenizi kullanarak aboneliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açıklamalar
  • Basılı Dergi Gönderimi: Ocak/Şubat ve Temmuz/Ağustos aylarında iki aylık özel sayı olmak üzere yılda 10 sayı olarak yayımlanır. Her ay evinize ya da ofisinize gönderilir.
  • Web Erişimi: Aboneliğiniz boyunca hbrturkiye.com'daki tüm içeriğe erişim imkanı sağlar ve geçmiş sayılara yönelik tüm arşive de erişiminiz bulunur.
  • Dijital Erişim: Aboneliğiniz boyunca HBR Türkiye uygulamasını iPad, iPhone, iPod Touch ve/veya Android tablet ve akıllı telefonlara indirerek geçmiş tüm sayılara ve yeni sayıları erişiminiz bulunur.

iOS uygulamasını Apple Store'dan indirmek için tıklayın.

Android uygulamasını Google Play Store'dan indirmek için tıklayın.

Hemen Abone Ol

Sınırsız Erişim Şimdi Senin

Bir yıllık abone olun tüm içerik arşivine sınırsız erişim sağlayın.
ABONE OL

Tüm Arşive Gözatın